Според Столична община няма да плащаме излишни пари. За отпадъците имам предвид.
Ама ние платихме вече излишните.
Въпросът е какво ще получим срещу това неудобство? Общината явно ще получи пари, т.е. няма да похарчи. А ние?
Получаваме увеличение на всичко срещу по-лошо обслужване.
Някой може ли да ми каже защо Терзиев няма един собствен проект? Един?
Всичко, което прави (опитва се) е проект на Фандъкова.
П.С. 1
Критиките към Фандъкова бяха, че не излиза много по медиите. Тоз сега хич не излиза.
П.С. 2
Столична трябва да въведе принципа “замърсителят плаща”. Това ще доведе до много по-висока такса за хората и драстично по-ниска за бизнеса. И този кмет няма да се справи с това.
Powered by Ultimate Social Comments





