Получаваме увеличение на всичко срещу по-лошо обслужване

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
0

Рашид РашидСпоред Столична община няма да плащаме излишни пари. За отпадъците имам предвид.

 

Ама ние платихме вече излишните.

 

Въпросът е какво ще получим срещу това неудобство? Общината явно ще получи пари, т.е. няма да похарчи. А ние?

 

Получаваме увеличение на всичко срещу по-лошо обслужване.

 

Някой може ли да ми каже защо Терзиев няма един собствен проект? Един?

 

Всичко, което прави (опитва се) е проект на Фандъкова.

 

 

П.С. 1
Критиките към Фандъкова бяха, че не излиза много по медиите. Тоз сега хич не излиза.

 

 

П.С. 2
Столична трябва да въведе принципа “замърсителят плаща”. Това ще доведе до много по-висока такса за хората и драстично по-ниска за бизнеса. И този кмет няма да се справи с това.

 

 

Блогът на Рашид Рашид

 

 

 

 

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.