Най-добрият лек срещу високите цени на храните е МОТИКАТА!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
0

Бисер МаноловБългария внася 80% от потреблението на плодове и зеленчуци, близо 65% от потреблението на месо, а пък хленчим, че потребителската кошница ни била висока.

 

КНСБ и Подкрепа да ходят да стачкуват пред земеделските министерства в Турция, Гърция, Македония, Полша.

 

Зърнарите и производителите на слънчоглед превзеха всичко – 70% (пшеница, царевица, слънчоглед) и се чудим какво става с цените. Едрите стопанства управляват 85% от всички земеделски земи. Спадът на малките земеделски стопанства от началото на века е от около 660 000 на под 70 000 в момента.

 

Най-добрият лек срещу високите цени на храните е МОТИКАТА!

 

 

Блог на Бисер Манолов

 

 

 

 

ВАШИЯТ КОМЕНТАР

Моля, въведете коментар!
Моля, въведете името си тук

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.