България внася 80% от потреблението на плодове и зеленчуци, близо 65% от потреблението на месо, а пък хленчим, че потребителската кошница ни била висока.
КНСБ и Подкрепа да ходят да стачкуват пред земеделските министерства в Турция, Гърция, Македония, Полша.
Зърнарите и производителите на слънчоглед превзеха всичко – 70% (пшеница, царевица, слънчоглед) и се чудим какво става с цените. Едрите стопанства управляват 85% от всички земеделски земи. Спадът на малките земеделски стопанства от началото на века е от около 660 000 на под 70 000 в момента.
Най-добрият лек срещу високите цени на храните е МОТИКАТА!
Powered by Ultimate Social Comments





