Решения на правителството каквито може да станат:
1. Изборите се отменят.
Депутатството става пожизнено и наследимо.
2. Правата на гражданите се състоят в:
-да ядат /ако имат какво/
-да спят /когато могат/
-да работят /ако може непрекъснато/
-да плащат данъци до 90% от доходите си
3. Национализират се всички апартаменти по програмата за саниране и всичките им бивши собственици ще могат да ги ползват срещу наем определен от Влади Горанов.
4. Пенсионирането се забранява;
5. Затворите ще се отдават на концесия, понеже управляващата коалиция не може да измисли друг печеливш бизнес за депутатите, след спиране на еврофондовете.
6. Задължават се гражданите да бъдат агресивни, за да може МВР да отчита дейност.
7. Музеите, театрите, книгите, музиката се забраняват.
И без това гражданите нито ще имат време, нито пари, нито стимул да посещават културни мероприятия.За тези, които все още имат стимул, пари и желание се предвижда наказание по новия НК, който ще бъде изготвен от главния цацаратор, който също остава пожизнено на поста си!
8. Съдилищата се закриват.Техните правомощия ще се изпълняват от премиера и гл.прокурор след съгласуване.
9. Училищата да се превърнат в резервати, обучаващи младите да работят и да се подчиняват.
10. Затваряме границите за излизане на български граждани и ги отваряме за бежанци, готови да влязат в недържавата.
„Стресни се, племе закъсняло!
Живейш ли, мреш ли ти не знайш!
След теб потомство иде цяло –
какво ще му завещайш?“